miaaaaau

po co jeszcze jeden serwis o kotach?

Właśnie. Po co właściwie jeszcze jeden serwis o kotach? Myślę, że jest potrzebny, bo jest nie o kotach w ogóle, ale o kociej rodzinie, a może i o kocich rodzinach. Chcę gromadzić w nim i upowszechniać uwagi i spostrzeżenia o życiu i zachowaniu kotów w możliwie naturalnych warunkach to znaczy w rodzinie. Paradoksalne, ale koty domowe są słabo znanym rodzajem.
Tak się składa, że w moim domu żyje 11-osobowa rodzina kotów. (Zresztą, nie wiem czy w tej sytuacji nie byłoby właściwsze powiedzieć, że to ja żyję w kocim domu). Z codziennych obserwacji wynika, że część informacji zawartych w książkach się potwierdza, a część nie. Wiele spostrzeżeń nie figuruje nigdzie.
Nie mam ambicji naukowych. Ale może warto jakoś utrwalić te obserwacje i podzielić się nimi z innymi. A może jeszcze ktoś się do mnie dołączy? Tu jest miejsce na wiele kocich rodzin.

To na razie tyle wstępu.

strona główna - po co to? - koty i inni - genealogia - fotokotki - galeria obrazów - kronika - historia - archiwalne komentarze Dionizego - koty polne - nasi goście - dodaj nasz link - kocie linki - inne linki - wyszukiwarki - co nowego? - mapa strony - księga gości - miauknij do nas
© Copyright 2000-2018, all rights reserved, design and  webmaster: seven-cats.com